Ağsu Tədris Mərkəzi təqdim edir

2020-2021-ci il tədris ilində mərkəzimizin ali məktəblərə qəbul olan şagirdləri.
Yolunuz açıq, şansınız bol olsun, əziz dostlar!

Vətənimiz, cəmiyyətimiz üçün faydalı şəxsiyyət olmağınız diləyi ilə!
Vətənimizin gələcəyi sizə əmanətdir! Bu əmanəti qorumaq, ona sahib çıxmaq üçün bir yolun başlanğıcındasınız! Bu yolda hamınıza uğur, güc və zehin açıqlığı arzu edirik!
İşimizlə cavab veririk!
#Bizbirlikdəbacaracağıq #Fəxrlərimiz #nəticələrimiz #ATM

Fəxlərimizi sizə təqdim edirik:

1. Duyğu Məmmədli – Azərbaycan Dillər Universiteti – İngilis dil müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
2. Röya Serifova fortis AK – Bakı Dövlət Universiteti – Biologiya müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
3. Xumar Müseyibova-Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti – Azərbaycan dili ədəbiyyat müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
4. Sürəyya İslamova İbtidai sinif müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
5. Cəmilə Məmmədova – Təhsildə sosial – pisxolojı xidmət- ÖDƏNİŞSİZ
6. Zenfira Soltanova – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti Bak – Fizka müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
7. Ülvi Əlizadə – Azərbaycan Dövlət İqtisad universiteti – İqtisadiyyat – ÖDƏNİŞSİZ
8. Elman Eminalıyev – Azərbaycan Dövlət Neft və sənaye Universiteti ( ADNSU) – Proseslərin avtomatlaşdırılması-ÖDƏNİŞSİZ
9. Pünhan Abasov – Bakı Dövlət Universiteti – Coğrafiya müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
10. Nərmin Cəlilova – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti Bakı – Fizka müəllimliyi ÖDƏNİŞSİZ
11. Sədulla Şirinova – Azərbaycan Dövlət Neft və sənaye Universiteti ( ADNSU)- Həyat fəaliyyətinin təhlükəsizliyi mühəndisliyi- ÖDƏNİŞSİZ
12. Əminə Məmmədzadə – Bakı Dövlət Universiteti – Coğrafiya müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
13. Elnar Quliyev – Bakı Dövlət Universiteti – Sosyalogiya – ÖDƏNİŞSİZ
14. İdayət Əmrəliyev – Azərbaycan Texniki Universiteti – Optotexnika mühəndisliyi – ÖDƏNİŞSİZ
15. Tural Xələfli – Sumqayit Dövlət Universiteti – Tarix, Coğrafiya müəllimliyi – ÖDƏNİŞSİZ
16. Elza Şamxalova – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti ( Şamaxı Filiyalı) – Tarix, Coğrafiya müəllimliyi – Ödənişsiz
17. Xurma Mehdiyeva – Sumqayit Dövlət Universiteti – Tarix, Coğrafiya müəllimliyi – Ödənişsiz
18. Elnur Cənnətalıyev – Memarlıq və İnşaat – Nəqliyyat mühəndisliyi – ÖDƏNİŞSİZ
19. Səid Xəlilli – Azərbaycan Texniki Universiteti – Elektroenergetika mühəndisliyi – ÖDƏNİŞSİZ
20. Ləman Əhədova – UNEC Azərbaycan Dövlət İqtisad Universiteti – Materiallar mühəndisliyi – ÖDƏNİŞSİZ
21.İbrahim Əsədli – Mingəçevir Dövlət Universiteti – Biznesin idarə edilməsi – ÖDƏNİŞSİZ
22. Rəvan İbadov – AHM-Ali Hərbi Məktəb – Hərbi – ÖDƏNİŞSİZnesin idarə edilməsi – ÖDƏNİŞSİZ
23. Müjgan Əhmədzade – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti ( Şamaxı Filiyalı) – Az-dili ədəbiyyat müəllimliyi – ÖDƏNİŞLİ
24. Gülnarə Teymurova – Bakı Qızlar Universiteti – Az-dili ədəbiyyat müəllimliyi – ÖDƏNİŞLİ
25. Aydan Ağayeva – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti ( Şamaxı Filiyalı) – Az-dili ədəbiyyat müəllimliyi – ÖDƏNİŞLİ
26. Asiman Eynalzadə – Azərbaycan Dövlət Pedoqojı Universiteti ( Şamaxı Filiyalı) – İbtidai sinif müəllimliyi – ÖDƏNİŞLİ
27. Tərgün Seyidova – Odlar Yurdu Universiteti – Filalogiya – ÖDƏNİŞLİ
28. Şəfiqə Bayramova – Mingəçevir Dövlət Universiteti – Marketinq – ÖDƏNİŞLİ
29. Zümrüd Qurbaov – Slavyan Universiteti – Regionşunaslıq – ÖDƏNİŞLİ
30. Haci Mikayılov – Türkiyə /Bursa şəhəri – ÖDƏNİŞLİ

Bizimlə əlaqə saxlamaq üçün:

Ağsu Tədris Mərkəzi
☎ 2265260
📱0773011207
[email protected]
🌐 atmedu.az
🚩Ünvan:
M.Ə.Rəsulzadə küçəsi,Rabitə bankın yanı.

 

 

 

Facebook Comments